• News

  O Artystce

  Agnieszka Kaczorowska (ur. 16.07.1992 r.) – aktorka i wybitna tancerka. Wśród wielu spektakularnych sukcesów można wymienić zdobyte przez nią Mistrzostwo Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, czy zwycięstwo w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przez całe życie podąża za marzeniami, w myśl idei, że granice nie istnieją. Wyznaje zasadę, że kluczem do samorealizacji jest ciężka praca.

  Aktorka

  Przygodę z aktorstwem zaczęła jako przedszkolak w 1999 r., w popularnym serialu Klan emitowanym w TVP 1. Lata na planie zdjęciowym nauczyły ją wytrwałości i samodyscypliny. W serialu, jako jedna z czołowych bohaterek, gra do dziś.

  Agnieszka pokazuje także swoje możliwości aktorskie na deskach teatru – gra w sztuce „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Ponadto można ją zobaczyć w serialu „Na dobre i na złe”.

  W 2017 roku wystąpiła w musicalu „Karol” opowiadającym o życiu papieża Jana Pawła II, który miał premierę na krakowskiej Tauron Arenie.

  Tancerka

  Karierę taneczną rozpoczęła w dzieciństwie. Posiada najwyższą klasę taneczną „S” – zarówno w tańcach latynoamerykańskiej, jaki i standardowych, a jednymi z jej największych osiągnięć są tytuły Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich.

  Z powodzeniem bierze udział w popularnym programie Polsatu „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym swoich tanecznych partnerów prowadzi do finałów. W programie tym tworzy także własne choreografie. Agnieszka Kaczorowska rozpoczęła również współpracę z teatrami, gdzie tworzy choreografie do spektakli, m.in. najnowszej sztuki Marcina Szczygielskiego „Single po japońsku” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

  We wrześniu 2017 roku otworzyła własna szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”, która mieści się w Warszawie przy ul. Kijowskiej 7, więcej: https://dwbak.com

  Projekt Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

  W 2016 roku Agnieszka stworzyła własny projekt „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”, skierowany zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Projekt początkowo obejmował spotkania z dziećmi, rozmowy o tańcu i warsztaty taneczne z którymi Agnieszka jeździła po całej Polsce, a także etiudy taneczno-aktoskie.

  Obecnie „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska” to jedyna i niepowtarzalna szkoła tańca w której zajęcia dla siebie znajdą dorośli oraz dzieci. Szkoła mieści się w Warszawie przy ul. Kijowskiej 7, więcej: https://dwbak.com

  Konferansjerka

  Agnieszka jest pożądana jako prowadząca duże i małe eventy oraz wielkie gale. Swoje umiejętności i profesjonalizm miała okazję pokazać podczas wielu koncertów, które prowadziła na zywo dla telewizji Polsat, jak Sopot Super Hit Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Roztańczony PGE Narodowy, Wrocław w Rytmie Disco i wiele innych. Świetnie sprawdza się także jako gospodarz eventów firmowych zarówno tych kameralnych jak i dużych gal.

  Zapraszam do współpracy

  Manager - Renata Rogólska

  tel. 787752172
  renata@blogstar.pl