• News

  Wspaniali ludzie
  o mnie...

  Referencje

  Daniel Olbrychski

  Aktor

  Agnieszkę Kaczorowską obserwuję na telewizyjnym ekranie od 14 lat. W 1999 roku,  jako 7 letnia dziewczynka, zaczęła grać w serialu telewizyjnym. Zawsze miała wdzięk, wspaniałą koordynację ruchu, naturalność. Z biegiem lat zdobyła wiele warsztatowych umiejętności aktorskich. Przez kilka lat spotykaliśmy się na planie wspólnej produkcji. Obserwuję jak rozwija się jej talent. Wrażliwość.  Jak jest zdyscyplinowana, pokorna i zdeterminowana by uprawiać ten zawód. Już dziś jest bardzo interesującą aktorką. Jestem przekonany, że będzie rozwijać swój talent i jeszcze nieraz o niej usłyszymy.

  Anna Rasińska

  Dziennikarka

  Niech nie zmylą was jej blond włosy i słodki uśmiech. W Agnieszce drzemie ogromna siła i dojrzałość. Rozmowa z nią to czysta przyjemność. Jest otwarta, spostrzegawcza, bezpośrednia. Każde pytanie traktuje z powagą i na każde znajduje ciekawe odpowiedzi. Nie boi się własnych poglądów i głośno je wyraża. A co najważniejsze jest skromna i ma do siebie dystans. Po zakończonej rozmowie nie wpada w panikę, że za dużo powiedziała i nie wycofuje się ze swoich słów. Jej dojrzałość jako człowieka i jako artystki zaskakuje. Oby więcej takich osób w naszym show-biznesie!

  Krzysztof Wieszczek

  Aktor

  Spotkałem się z Agnieszką Kaczorowską w programie „Dancing with the stars Taniec z gwiazdami”. Były to cztery miesiące niezwykle intensywnej pracy, podczas których poznałem ją bardzo dobrze jako nauczycielkę tańca i partnerkę. Cóż mogę rzec? Życzę każdemu tak fantastycznej współpracy – piszę tak nie tylko dlatego, że wygraliśmy.

  Agnieszka Kaczorowska wspaniale tańczy – takie stwierdzenie na temat Mistrzyni Świata nikogo nie zdziwi, ale już to jak świetną jest trenerką bardzo mi zaimponowało. Jest wymagająca i profesjonalna, a jednocześnie empatyczna i ciepła. Na każdym treningu szuka najlepszego sposobu na to, jak skutecznie przekazać swoją wiedzę i umiejętności, jak rozwijać mocne i słabsze strony ucznia. W osiąganiu fantastycznych wyników pomaga jej też fakt, że nie traktuje tańca tylko jako pracy, to dla niej o wiele więcej. Agnieszka ma też w sobie coś z maratończyka. Nie zniechęcają jej problemy i potknięcia, jest gotowa pracować tak długo, aż pojawią się oczekiwane efekty. A uwierzcie mi, w moim wypadku było to nieraz baaaardzo długo.

  W Agnieszce cenię też jej ogromne zaangażowanie we wszystko co robi, determinację, to że nie odpuszcza nawet jeśli ma słabszy dzień – a przez cztery miesiące codziennej, wielogodzinnej pracy w Tańcu z Gwiazdami były takie dwa, może trzy. Rozwija się cały czas, szuka kolejnych wyzwań, poznaje nowe style; wciąż wzbogaca swój warsztat – nie tylko taneczny. Nie można też przecenić jej ogromnego doświadczenia medialnego i aktorskiego. Co tu kryć, drugiej takiej dziewczyny ze świeczką szukać, nie tylko po Polsce…

  Podsumowując: jeżeli lubisz pracę na pół gwizdka, nie potrafisz się zaangażować na sto procent lub nie wierzysz w to co robisz to… Broń Boże nie decyduj się na współpracę z Agnieszką! Jeśli jednak chcesz mieć do czynienia z najwyższej klasy fachowcem, który będzie Cię inspirować swoim talentem i profesjonalizmem, to trafiłeś pod właściwy adres.

  Anna Kerth

  Aktorka, life coach

  Planowanie ślubu i wesela, to misterna robota. Trzeba myśleć o wielu szczegółach, między innymi… co z pierwszym tańcem, który tradycyjnie rozpoczyna na dobre weselną imprezę? Okazało się, że marzeniem Michała było, by konsultacji udzieliła nam Agnieszka Kaczorowska.

  Michał trenował niegdyś taniec towarzyski i wiedział, że to musi być ktoś szczególny. A kto jak kto… ale Agnieszka taką osobą właśnie jest :). Zajęło mi trochę czasu nim postanowiłam zaryzykować i podpytać Agnieszki czy spełniłaby marzenie Michała. Nasze drogi przecięły się przecież raz czy dwa przy okazji eventów. Agnieszka jednak zgodziła się :).

  W wyniku naszych zajętości zawodowych i prywatnych spotkaliśmy się z Agnieszką dopiero niecałe dwa tygodnie przed ślubem. Mieliśmy także niewiele czasu. Agnieszka w 2,5 godziny nie tylko stworzyła choreografię do wybranego przez nas utworu, ale i nauczyła nas kroków. Jak to zrobiła – nie wiemy do tej pory! Ale jej otwartość, cierpliwość, uważność, wsłuchanie w nas, jako pary i ludzi było tak niesamowite, że powstało coś, co było absolutnie nasze.

  Obiecaliśmy próbować, ale tak naprawdę udało nam się wygospodarować tylko dwa wieczory przed snem, by powtórzyć, to co Aga nam przekazała.

  Drżąc z niepewności i strachu, by nie zawieść nauczycielki i gości – zatańczyliśmy. Udało się! Było wspaniale!

  Agnieszka to przesympatyczna, pełna pasji dziewczyna, i wspaniały nauczyciel! Każdemu, kto pragnie, by jeden z najważniejszych dni w życiu był dopełniony właśnie taką „wisienką” polecamy Agnieszkę :).

  Mateusz Grzesiak

  Psycholog, międzynarodowy trener, coach

  Wspaniała, wrażliwa, ciepła osoba, która jest na świadomej ścieżce rozwoju siebie. Podziwiam jej nieokrzesaną ciekawość, otwartość na zmiany, gotowość na naukę, absolutne poświęcenie pracy na scenie i ze sobą samą. Jest wielką przyjemnością móc towarzyszyć jej jako mentor w tej podróży i kibicować kolejnym sukcesom, zarówno tym wewnętrznym, jak i zewnętrznym.