• News

  Czas na Święta

   Czas to pojęcie względne i wszyscy o tym wiemy. Wszystko zależy od punktu widzenia. Ten sam okres czasu może wydawać się niewyobrażalnie długi, ale też zdecydowanie za krótki.

  „Nie mam czasu”. Uważam ze takie stwierdzenie jest nieprawdziwe. Każdy z nas ma czas, tylko sam wybiera na co go przeznacza. Rodzina ? Praca ? Odpoczynek i zabawa? Czy może rozwój, szkolenie sie, nauka? Wszystko jest ważne, wiec ważna jest równowaga, ale to od każdego z nas zależy na co położymy nacisk, a czemu poświęcimy tylko odrobine czasu.

  IMG_2127

  Jedyne co warto odpuścić…to gadanie, pisanie, komentowanie, życie życiem innych. Wtedy zabierasz czas sobie.

  Przychodzi do Ciebie czasem pytanie czemu nie jesteś szczęśliwy? A może za mało czasu i uwagi poświęcasz sobie? Może bardziej interesujesz sie życiem koleżanki, sąsiadów lub osób w kolorowych gazetach, zamiast swoim? Może zaniedbujesz którąś część swojego życia twierdząc że nie masz na nią czasu ?

  Może wtedy warto z czegoś zrezygnować. Ty decydujesz na co masz czas i co świadomie odpuszczasz.

  kaczorowska

  Zamiast zaglądać na portale plotkarskie, wejdź na stronę na której zdobędziesz nową wiedzę. Poszukaj inspiracji, które dotyczą Twoich pasji czy Twojej pracy albo chociaż odnośnie tego co ugotujesz na kolacje.

  Odpuść to co odciąga uwagę od Twojego życia, a skupia na życiu innychNadchodzące kilka dni to dla większości czas większego luzu, spokoju, odpoczynku, wyciszenia. Daj w te Święta czas sobie i Twoim pragnieniom. Chcesz być sam? Bądź. Chcesz być tylko z ukochaną osobą? Bądź. Chcesz spędzić ten czas z całą rodziną? Zrób to. Chcesz wyjechać? Wyjedź. Zrób to co chcesz. Żyj ! Żyj swoim życiem nie życiem innych.

  Tego Wam moi Drodzy życzę w te Święta i nie tylko! 

  Uściski !

  I zmoknijcie porządnie w Dyngusa !

  bez nazwy

  P.S. Pieknie Wam dziekuje za wszystkie trzymane kciuki w piątkowe wieczory, za to że otrzymuję od Was moc wspaniałych słów na moich mediach społecznościowych. Dziękuję Wam za to że tańczymy z Michałem dalej i mogę się spełniać w swojej pracy. ❤️

  Zobacz wpis na platformie BlogStar.pl