• News

  Obecna !

  Cześć! Zgłaszam sie! Jestem obecna! 😉

  Wiem, że dawno tu nie pisałam, ale bardzo dużo pracuję ze względu na treningi do Tańca z Gwiazdami… Do tego nagrania „Klanu”, sklep internetowy, tworzenie kolejnych projektów, a co najważniejsze – czas poza pracą, z tymi najbliższymi memu sercu oraz odpoczynek i regeneracja.

  Oglądaliście pierwsze dwa odcinki TzG? Jak Wam się podobało?

  Bardzo się cieszę że znów mogę tworzyć swoje choreografie i przygotowywać dla Was małe show, ktore dają Wam emocje w piątkowe wieczory. Wspaniale jest pracować z człowiekiem, który jest tak samo ambitny, zaangażowany, pracowity jak ja. To przyjemność go uczyć. Dziękuję Wam, że oddajecie na nas głosy, dzięki czemu jesteśmy dalej i możemy kontynuować naszą przygodę!

  image3

  W najbliższy piątek szykuje się niezwykły odcinek w tematyce serialowej. Oglądaliście „Grę o Tron”? Dla fanów zabójczej sagi, mam nadzieję że będzie przyjemnością obejrzeć taneczną interpretację serialu, a dla tych co nie lubią lub nie znają, że poczują dreszczyk emocji związany z tym co pokażemy.

  Wcielimy sie w konkretne postaci i przetańczymy fragment ich historii oraz mam nadzieję oddamy klimat fabuły. Trzymajcie kciuki, bo mamy niełatwe zadanie!

  Ale przyznaję, że najbardziej ekscytują mnie właśnie te odcinki TzG gdzie można na maksa połączyć aktorstwo z tańcem !

  Melduję się tym wpisem, że jestem obecna i nie zapomniałam o blogu, tylko doba ma jedynie 24h, a tak jak wspomniałam czas na życie prywatne stał sie dla mnie w ostatnich kilku miesiącach najważniejszy…!

  Jestem szczęśliwa. Pracuję z pasją, spełniam się. Otaczają mnie wspaniali ludzie, dzięki którym dalej się rozwijam. Mam czas dla siebie…

  A na dodatek idzie wiosna ! 😉

  Wspaniałych dni Wam życzę! Dużo słońca w sercu i na zewnątrz!

  Do zobaczenia w piątek w Polsacie!

  image2

  (Malina i Kaczor liczą na Wasze wsparcie 😉)

  Zobacz wpis na platformie BlogStar.pl