• News

  Szkoła, Peggy i Ja

  Ostatnie miesiące były bardzo obfite zawodowo – przygotowania musicalu „Karol“, potem premiera, na to nałożył się też Taniec z Gwiazdami, a także wszelkie działania związane z moim sklepem internetowym na stronie www.agnieszkakaczorowska.pl 

  Ah, po drodze był przecież jeszcze Sylwester z Polsatem!

  W dodatku od już prawie 2 lat pracuję nad ogromnym projektem jakim jest moja szkoła tańca, co zdradziłam Wam żegnając się z programem, w kończącej się właśnie 7. edycji TzG (mojej 5. ☺ ).

  DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska to projekt, który zaczął się niewinnie od warsztatów z dziećmi i młodzieżą na terenie całej Polski. Były spotkania zupełnie charytatywne, były warsztaty dla konkretnych grup przy okazji różnych konferencji, festynów czy obozów… Bardzo dużo tego było. A po co? Żeby budzić pasję tańca w innych, głównie w tych najmłodszych, ale też w starszych i dużo starszych. Żeby pokazać ile taniec daje radości! Taniec to też niesamowity sposób na rozwój, a połączenie go wraz z wykładami motywacyjnymi, stanowi narzędzie do odkrywania siebie, do pokonywania własnych słabości, do przeżycia emocji dotąd nieznanych, do wzmacniania siły nie tylko fizycznej, ale i charakteru.

  Taniec to sport. Taniec to rozwój. Taniec to sztuka. I taniec to biznes.

  Jak tą pierwszą dziedzinę – sport –  zamknęłam kilka lat temu, osiągając wszelkie najważniejsze tytuły, z Mistrzostwem Świata na czele,  z próbą powrotu w zeszłym roku, co dało mi tylko lekcję, że etap rywalizacji w swoim życiu to ja już dawno mam za sobą i nie ma potrzeby do tego wracać, teraz jest czas na kolejne wyzwania..

  Jak poprzez warsztaty DWBAK pokazuję, że taniec to rozwój, jak poprzez etiudy taneczno-aktorskie, które tworzę na mój kanał na YouTubie , a także poprzez pracę w Tańcu z Gwiazdami, pokazuję, że taniec to sztuka

  Tak teraz pragnę wszystko połączyć w jedno i stworzyć biznes, który będzie ukierunkowany na jednostkę i będzie holistycznie podchodził do dziedziny jaką jest taniec. To będzie coś czego dotychczas nie było, ale też coś co jest spójne z tym jaka jestem, co robię, w co wierzę i co wiem, poprzez swoje 18-letnie doświadczenie w świecie tańca, że jest ważne i potrzebne. Już niedługo więcej informacji… Szukajcie ich na moich mediach społecznościowych oraz na nowo powstającej stronie -> www.dwbak.pl <- gdzie już teraz możecie poznać logo DANCEWORLD BY AGNIESZKA KACZOROWSKA.

  Wracając do wszelkich zawodowych projektów, to pragnę podzielić się też z Wami informacją, że mam przyjemność być ambasadorką marki Peggy Sage.

  peggy_sage_Kaczorowska

  peggy_sage_Kaczorowska1

  Jest to firma, która powstała w 1925 roku w USA i jak na początku zajmowała się głównie paznokciami, tak teraz w swojej ofercie ma również produkty do pielęgnacji i makijażu. Cały czas sama testuję ich różne kosmetyki, ale już dziś całym sercem mogę polecić Wam wszelkie produkty do paznokci i ich niesamowitą gamę kolorów. Tworzymy też wspólnie paletę sygnowaną moim nazwiskiem… Ciekawi? Już niedługo. ☺

  IMG_5495-1

  Mamy też dla Was z Peggy KONKURS! Do wygrania kubki z jednym ze zdjęć, które zrobiliśmy podczas wspólnej sesji, a także torby-wózki z ich logo!

  peggy_sage_Kaczorowska2

  Włączamy swoją kreatywność i tutaj  w komentarzu piszemy jaki według Was KOLOR najlepiej odzwierciedla dany taniec: samba, rumba, walc angielski, tango, quickstep i dlaczego.

  Np.: Samba – kolor: neonowy róż – bo…

  Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

  Macie na to trochę ponad tydzień, kończymy 12.05, o północy, a w sobotę 13.05 ogłoszę wyniki! Powodzenia!

  IMG_5004

  poretuszu_1_2

  Zobacz wpis na platformie BlogStar.pl